V košíku: 0 pol.
  • Home
  • Katalog
  • Hledání v katalogu
  • Obsah košíku
  • Kontakty
  • Nabídněte nám
  • Doporučujeme
  • Obchodní podmínky
  • Uživ. jméno:
    Heslo:
     Registrace
      
    Doporučujeme:
    Karamzin, N.M.
    Lžidimitrij


    Novák, Jaroslav - uspořádal
    Moravské pohádky
    Poslední registrace:
    • Vladi
    • pes
    • dato
    • dato
    • Lenka

          

    Nejaktuálnější přírůstky do katalogu

    Katalog byl naposledy aktualizován: 11.05.2012 v 09:23:02
    Katalog obsahuje 5196 položek
    Řadit podle  Zobrazit náhledy
    Dále podle   Nezobrazovat náhledy

    Rok v lese
    Děti a mládež
    Moskva, Raduga 1983. Váz., 2.vyd., 95 s. Krásné ilustrace. Velmi dobrý stav.
    Sokolov - Mikitov, I.

    Cena: 50Kč Přidat do košíku


    Čuk a Gek
    Děti a mládež
    Albatros 1984. Jiskřičky. Váz., lamino, 8.vyd., nestr. Ilustrace Olga Pavalová. Velmi dobrý stav.
    Gajdar, Arkadij

    Cena: 50Kč Přidat do košíku


    Procházka lesem
    Děti a mládež
    Leipzig, Rudolf Arnold Verlag, asi 1975. Váz., nestr., krásné ilustrace. Velmi pěkný stav.
    Hinze, Eva

    Cena: 60Kč Přidat do košíku


    Jsem Ge, muž z Mooha
    SNDK
    SNDK 1965. Váz., 1.vyd., 143 s. Nádherné ilustrace Jitka Kolínská. Výtečný stav.
    Šafránek, Ota

    Cena: 80Kč Přidat do košíku


    Tajemství planet
    Detektivky
    Mladá fronta 1976. Smaragd sv. 76. Brož., 1.vyd., 340 s. Velmi dobrý stav.
    Prošková, Hana

    Cena: 40Kč Přidat do košíku


    Dutá jehla
    Detektivky
    Mladá fronta 1969. Smaragd sv. 53. Váz., 1.vyd., 184 s. Výtečný stav.
    Leblanc, Maurice

    Cena: 40Kč Přidat do košíku


    Max Švabinský 1873 - 1962
    Umění
    Katalog k výstavě 1973 - 74. Brož., 65 s. textu a 120 s. reprodukcí. Velmi dobrý stav.
    kolektiv autorů

    Cena: 70Kč Přidat do košíku


    Impresionisté
    Umění
    Praha, Aventinum 1993. Váz., velký formát, 1.vyd., 192 s. Mnoho barevných reprodukcí, stav velmi dobrý.
    Ash, Russel

    Cena: 90Kč Přidat do košíku


    O dětech a o zvířátkách
    Děti a mládež
    Praha, Lidové nakladatelství 1989. Váz., 1. vyd., 76 s. Pěkné ilustrace. Velmi dobrý stav.
    Ušinskij, Konstantin

    Cena: 50Kč Přidat do košíku


    Malované jehlou
    Hobby + technika
    Praha, Práce 1985. Váz., velký formát, 1. vyd., 301 s. Bohatě ilustrováno vzory a praktickými ukázkami vyšívání. Výtečný stav.
    Jánošovová, Marta a kol.

    Cena: 120Kč Přidat do košíku


    Russkij jazyk v kartinkach
    Cizojazyčné
    Učebnice ruštiny pro děti. Moskva, Prosvěščennije 1981. Váz., 174 s. Krásně ilustrováno, velmi dobrý stav.
    Barannikov - Varkovickaja

    Cena: 60Kč Přidat do košíku


    O třech penízích
    Děti a mládež
    Albatros 1972. Váz., 4.vyd., 206 s., ilustrace Michael Romberg. Docela pěkný stav.
    Říha, Bohumil

    Cena: 60Kč Přidat do košíku


    Příručná kniha ku vypočítávání míry krychlové různých dřev
    Varia
    Praha, Alois Hynek, zač. min. stol. Váz., 5. vyd., 194 s. Desky zašlé, vazba prasklá, text začíná až stranou 17, ostatní jsou již ztraceny. Zajímavá rarita.
    ???

    Cena: 60Kč Přidat do košíku


    Automobilem do zahraničí
    Doprava
    Praha, NADAS 1975. Brož., 1. vyd., 277 s. Jazykový průvodce motoristy. Gumová vazba, blok oddělen od obálky, jinak velmi dobrý stav.
    Krautman, Josef

    Cena: 60Kč Přidat do košíku


    Amerikánštiny
    Varia
    Pestrá sbírka zajímavostí, momentky z amerického života, zvláštnosti za mořem i na pevnině s ukázkami z obsahu knih "Nové české myšlenky". Královo Pole, zač. min. stol. Brož., bez obálky, 80 s. str. 37-40 jsou utrženy, jinak dobrý stav. Zábavné a zajímavé čtení.
    ???

    Cena: 80Kč Přidat do košíku


    Mateřské znaménko
    Děti a mládež
    Albatros 1985. Váz., 1.vyd., 141 s. Ilustrace Miloš Noll. Přebal maličko poškozen, jinak velmi dobrý stav.
    Borovička, Václav Pavel

    Cena: 60Kč Přidat do košíku


    Zdislavovo novoroční přání
    Poezie
    Praha, V. Kotrba, zač. min. stol. Volná brož, 36 s. Místy nerozřezáno, nahoře proděravěno. Celkově stav dobrý.
    Hrušovská, Anna L.

    Cena: 30Kč Přidat do košíku


    Lékař banditů
    SNDK
    Praha, SNDK 1967. Brož., 1.vyd., 69 s. Ilustrace Jindřich Kovářík. Mírně ušpiněno, jinak dobrý stav.
    Traven, B.

    Cena: 50Kč Přidat do košíku


    Pan Severýn. Jeho podivuhodné názory, dobrodružství a přátelé
    Humor
    Praha, Rudé právo 1947. Brož., 1.vyd., 60 s. Ilustrace A. Pelc. Mírně ušpiněno, ale stav dobrý. Satirická propagandistická knížka.
    Jemar

    Cena: 40Kč Přidat do košíku


    Od uzlíku k tapisérii
    Hobby + technika
    Praha, Mladá fronta 1978. Váz., lamino, 1.vyd., 192 s. + 16 s. přílohy. Velmi dobrý stav.
    Ackermannová, Marie

    Cena: 50Kč Přidat do košíku



    ©2006 ; Počet přístupů: ; designed by Pabu
    [CNW:Counter]